ГРУПА “БДЖІЛКА”

Група “Бджілка”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Бджілка\IMG_0312.JPG C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Бджілка\IMG_0296.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Бджілка\IMG_0306.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Бджілка\IMG_0309.JPG

Вихователь групи: Слівінська Валентина Миколаївна

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Слівінська.jpg

В закладі на даній посаді працює з 2005 року. Закінчила Дубнівське педагогічне училище за спеціальністю дошкільне виховання, має педагогічне звання «вихователь – методист». Слівінська В.М. має хорошу теоретичну підготовку і високу ерудицію, методично вірно здійснює педагогічну роботу, спрямовану на формування гармонійно розвиненої особистості, забезпечуючи емоційний та психологічний комфорт, оточуючи кожну дитину любов’ю, увагою і турботою. Вона дуже добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує в роботі індивідуальні особливості своїх вихованців, вміє будувати взаємовідносини з батьками вихованців. Батьки поважають педагога, тісно співпрацюють, підтримують її та беруть участь в освітній роботі, забезпечуючи єдність суспільного та родинного виховання. Валентина Миколаївна заслужила добре ім’я у колег в районі та області, активний учасник засідань, семінарів, методичних об’єднань, конференцій, конкурсів. Педагог поглиблено працює над проблемою виховання людяності, виховання морально – етичних чеснот дошкільнят через театралізовані ігри. Вона є автором методичного посібника «Театр розважає, виховує, навчає». Вихователь любить свою справу, відзначається високими моральними якостями: привітністю, добротою, порядністю, добросовісним виконанням професійних обов’язків. Діти люблять педагога за материнську турботу, чуйність та лагідність.

Вихователь групи: Кухарук Тетяна Григорівна

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\IMG_2238.jpg

 

В закладі на даній посаді працює з 2004 року. Освіта повна вища, спеціаліст, закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Дошкільне виховання» і здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки і психології, організатора дошкільного виховання, вихователя. За час роботи Кухарук Т.Г. зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог. Освітню роботу проводить з урахуванням вікових та психологічних особливостей дітей. Педагог посилено працює над питаннями формування світобачення дитини через усвідомлення загальнолюдських, християнських та національних культурних цінностей. Вона формує в дітей знання про правила народного етикету, християнські чесноти. Кухарук Т.Г. уміє переконувати та аргументовано відстоювати свою думку, вносить пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу. Вихователь відзначається такими моральними рисами: привітність, чесність, тактовність та порядність. Кухарук Т.Г. активна в роботі педагогічного колективу та в громадському житті ДНЗ. Педагог плідно співпрацює з батьками по створенню розвивального середовища в групі.

Помічник вихователя: Бондарчук Валентина Володимирівна

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Бджілка\Скан_20160119 (6).jpg

В закладі працює на даній посаді з 1983 року. Валентина Володимирівна прикладає всі сили для створення затишку та комфорту в групі. За роки роботи проявила себе як прекрасний фахівець, друг, товариш, помічник своїх вихователів, батьків та колег. Характерними рисами Валентини Володимирівни  – порядність, добросовісність, працелюбність. Колеги, батьки та діти люблять та шанують її.                                                                                                         

В групі «Бджілка» мила няня,

Діткам наче рідна мама.

Все тримає в чистоті,

Руки в неї – золоті.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: