ГРУПА “ГРАЙЛИК”

Група “Грайлик”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Грайлик\IMG_0271.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Грайлик\IMG_0275.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Сонечко\Скан_20160119 (18).jpg

Вихователь групи: Трачук Алла Володимирівна.

В дошкільному закладі на даній посаді працює з 1985 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю «математика і фізика». «Спеціаліст вищої категорії». Трачук А.В. у своїй професійній діяльності дотримується сучасних методичних вимог щодо організації освітнього процесу з дітьми раннього віку. Вихователь реалізовує диференційований підхід до вихованців, вивчає і враховує їх індивідуальні особливості. Педагог створює позитивний мікроклімат в дитячому колективі, встановлює емоційний контакт і довірчі відносини з малюками. Спостереження за роботою  педагога показали, що кожна дитина її групи має змогу розвиватися у властивому їй природному темпі, відчувати себе в групі захищено, спокійно і вільно. Вона виявляє до кожної дитини чуйність і такт, доброзичливе ставлення. Діти люблять виховательку за лагідність, ніжність, вміння зробити кожен день цікавим, корисним і щасливим. Батьки поважають та всіляко підтримують за педагогічну майстерність та материнську любов до їхніх дітей.

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\26731081_129653347839844_5236624117236896945_n.jpg

Вихователь групи: Шевцова Галина Євгенівна

В закладі на даній посаді працює з 1987 року. Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю «педагогіка і методика початкового навчання». «Спеціаліст вищої категорії» .Шевцова Г.Є. креативно підходить до реалізації освітніх завдань Базового компонента дошкільної освіти. Вихователь цікавиться і активно впроваджує ефективні сучасні технології під час проведення занять та в повсякденному житті. Свою діяльність Шевцова будує на принципах цілісного підходу до інтелектуального розвитку дітей. Педагог успішно працює над проблемою мовленнєвого розвитку дошкільників. ЇЇ зусилля спрямовані на створення позитивної атмосфери та тісної взаємодії з батькам. Шевцова Г.Є. талановитй фахівець, їй притаманні педагогічна і методична компетентність, ерудиція, вміння бачити перспективу в роботі. Колеги поважають вихователя за високу результативність праці та відповідальне відношення до покладених на неї обов’язків і доручень. Характерними рисами педагога є врівноваженість, доброзичливість, чесність, порядність.

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Грайлик\Скан_20160120 (3).jpg

Помічник вихователя: Повстанська Любов Дмитрівна

В дошкільній установі на даній посаді працює з 1982 року. Посада: помічник вихователя дошкільного навчального закладу. Група, де працює вона вражає чистотою, порядком, домашнім затишком. Любов Дмитрівна за багаторічну сумлінну працю неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами. За роки роботи проявила себе як прекрасний фахівець, друг, товариш і помічник своїх вихователів, батьків та колег. Основні риси Любов Дмитрівни – порядність і милосердя. Любов Дмитрівна – прекрасна мама, золота бабуся, любляча дружина. Діти люблять її за материнську турботу, а колеги – за порядність, чесність і працелюбність.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: