ГРУПА “КАЛИНКА”

Група “Калинка”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Калинка\IMG_0218.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Калинка\IMG_0220.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Калинка\IMG_0221.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Калинка\IMG_0224.JPG

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Черняк А.О..jpg

Вихователь групи: Черняк Алла Олександрівна

В закладі на даній посаді працює з 1984 року. Закінчила Дубнівське педагогічне училище за спеціальністю «виховання в дошкільних закладах». Спеціаліст, має педагогічне звання «вихователь – методист». Черняк А.О. – грамотний педагогом, який працює творчо, володіє методикою навчання та виховання дітей дошкільного віку на високому рівні. Заняття Алли Олександрівни відрізняються цілеспрямованістю, різноманіттям методів та прийомів, вони цікаві, пізнавальні. Вона вміє знаходити сильні сторони та перспективи розвитку своїх вихованців, диференціює завдання таким чином, щоб кожна дитина відчула свій успіх. Вихователя характеризує емоційне, доброзичливе ставлення до дітей, вона пишається досягненнями свої вихованців, заохочує їх успіхи, підтримує в моменти невдач, відстоює право дитини на помилку. Пріоритетну увагу Черняк А.О. приділяє формуванню толерантної культури дітей, створюючи для цього сприятливі умови та враховуючи вікові і індивідуальні особливості. Власний досвід з даного питання педагог висвітлила в методичному посібнику «Всі ми різні – всі ми рівні». Вихователь відзначається такими моральними рисами: привітність, чесність, наполегливість, терпимість.

D:\До нового сайту ДНЗ\Про нас\групи ДНЗ\Калинка\Свердлюк Л.В..jpg

Вихователь групи: Свердлюк Людмила В’ячеславівна

В закладі на даній посаді працює з 1985 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Дошкільна освіта». «Спеціаліст І категорії», має педагогічне звання «вихователь – методист». Свердлюк Л.В. проявила високий рівень професіоналізму, має глибокі знання педагогіки та психології дітей дошкільного віку. Методично вірно здійснює педагогічну роботу, використовує методи компетентнісно – орієнтованого підходу до організації освітнього процесу, забезпечує емоційний та психологічний комфорт, оточує кожну дитину любов’ю та турботою. Педагог вміло організовує всю роботу спрямовану на гармонійний розвиток дошкільників. Вона формує уявлення про правила народного етикету, поглиблено працює над питаннями формування світобачення дитини через усвідомлення загальнолюдських та національних культурних цінностей. Свердлюк Л.В. є автором методичного посібника «Ввічливий і чемний – всім приємним». Батьки поважають педагога, тісно співпрацюють, підтримують її. Діти люблять вихователя за цікаві заняття, дозвілля та розваги. Вона користується повагою в колективі за педагогічну майстерність культуру та толерантність. Свердлюк Л.В. – чуйна, надійна, відповідальна, вимоглива до себе, уважна до дорослих і дітей.

D:\До нового сайту ДНЗ\Про нас\групи ДНЗ\Калинка\Панчук.jpg

Помічник вихователя: Панчук Олена Василівна

В дошкільному навчальному закладі працює з 2004 року. Олена Василівна – це душевність, толерантність, працелюбність. Панчук О.В. сприяє створенню домашнього затишку, бездоганній чистоті і комфорту в групі. Вона прекрасний помічник, порадник і товариш для колег, батьків та вихованців.

Теплота, порядність, ласка;

Дітям з нею – просто казка.

Батьки й колеги поважають,

Бо про дітей вона всіх дбає.

Де Олена – там порядок,

Любов, доброта та мудра порада.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: