ГРУПА “КАПІТОШКА”

Група “Капітошка”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Капітошка\IMG_0248.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Капітошка\IMG_0253.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Капітошка\IMG_0256.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Капітошка\IMG_0257.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Капітошка\IMG_0258.JPG

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Гордій.jpg

Вихователь групи: Гордій Тамара Володимирівна

В дошкільному закладі на даній посаді працює з 1993 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю «педагогіка та психологія (дошкільна)». «Спеціаліст вищої категорії». Гордій Т.В. володіє технологіями творчої педагогічної діяльності, вміє образно і виразно подати матеріал, аргументувати свою позицію та має глибокі знання з педагогіки дітей дошкільного віку. В роботі творчо використовує набутки наукових досліджень та передового педагогічного досвіду. Пріоритетним напрямом роботи педагога є впровадження української етнопедагогіки в сучасний виховний процес. Побудована система роботи сприяє розвитку патріотичної свідомості дошкільників, уточненню та систематизації знань про історію рідного краю, його звичаї, традиції, символи тощо. Особливе місце в її професійній діяльності відводиться формуванню любові до рідної української мови, народним традиціям та звичаям як засобам патріотичного виховання. Вихователь охоче ділиться своїми творчими здобутками з колегами. Вона провела ряд відкритих занять по вихованню дітей на культурно-історичному досвіді свого народу, його звичаях та багатовіковій мудрості і духовності. Гордій Т.В. – сумлінна, старанна, надзвичайно відповідальна. Творчий педагог відзначається високими моральними якостями. Вона вміє знайти підхід до кожної дитини, зацікавити і захопити різними видами діяльності. Добре ім’я заслужила своєю сумлінною працею, професійною майстерністю та людяністю.

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\DNZ_LADONKY_149PIDTRUMKA_ZAXUSNUKIV_2018.jpg

Вихователь групи: Глущук Лариса Євгенівна

В дошкільному закладі на даній посаді працює з 1988 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю «педагогіка і психологія (дошкільна)». «Спеціаліст вищої категорії» та має педагогічне звання «вихователь – методист». Глущук Л.Є. зарекомендувала себе як ініціативний, творчий педагог, який постійно знаходиться в пошуку нових форм роботи, намагається зробити життя дітей в дитячому садочку цікавим, насиченим, наповненим різноманітними враженнями, спогадами. Професійні знання та вміння педагога співпадають з її захопленням. Свою діяльність будує на принципах цілісного підходу до інтелектуального розвитку, орієнтації на перспективу, розвитку особистості згідно з сучасними тенденціями духовного, естетичного, національного розвитку країни, акцентування на здібностях дітей, виявлення обдарованості та створення умов для їх розвитку. Лариса Євгенівна закохана у дошкільну справу. Вона – творчий, досвідчений педагог, активний учасник засідань методичних об’єднань району і області, конкурсів педагогічної творчості. Характерними рисами є: ініціативність, творчий пошук, активне впровадження інноваційних технологій. Педагог систематично і планомірно проводить роботу по втіленню в освітній процес ідей сталого розвитку, вона є автором методичного посібника «Маленькі люди великого світу» – національно – патріотичне виховання дітей в інтересах сталого розвитку».

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Нікітіна.jpg

Помічник вихователя: Нікітіна Раїса Леонтіївна

В дошкільному навчальному закладі працює з 1982 року. Раїса Леонтіївна сприяє створенню домашнього затишку, бездоганній чистоті і комфорту в групі. Вона прекрасний помічник, порадник і товариш для колег, батьків та вихованців. Характерними рисами Нікітіної Р.Л. є порядність, добросовісність, працелюбність за, що її всі люблять, шанують та поважають.

Старанна й тиха наша Рая,

Її всі люблять й поважають.

Господиня, мама і бабуся,

Діти кажуть: – «Нянею горджуся!»

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: