ГРУПА “ПРОЛІСОК”

Група “Пролісок”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Пролісок\IMG_0267.JPGC:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Пролісок\IMG_0260.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Пролісок\IMG_0264.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Пролісок\IMG_0265.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Пролісок\IMG_0266.JPG

D:\фотогорафії садка\Оброблені фото 40 річчя садка\DNZ_LADONKY_120PIDTRUMKA_ZAXUSNUKIV_2018.JPG

Вихователь групи: Остапюк Антоніна Антонівна

В закладі працює на даній посаді з 1979 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю «викладач педагогіки і психології дошкільної». «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «вихователь – методист». Остапюк А.А. має хорошу теоретичну підготовку і високу ерудицію, успішно реалізує завдання Базової програми «Я у Світі».Методично вірно здійснює педагогічну роботу спрямовану на формування гармонійно розвиненої особистості, забезпечуючи емоційний та психологічний комфорт, оточуючи кожну дитину любов’ю, увагою і турботою. Вона дуже добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує в роботі індивідуальні особливості своїх вихованців. Вміє будувати взаємовідносини з батьками вихованців. Батьки поважають педагога, тісно співпрацюють, підтримують її та беруть участь в освітній роботі, забезпечуючи єдність суспільного та родинного виховання. Антоніна Антонівна заслужила добре ім’я у колег в районі та області, активний учасник засідань, семінарів, методичних об’єднань, конференцій, конкурсів («Вихователь року», 2011, 2013). Вона любить свою справу, відзначається високими моральними якостями – привітністю, добротою, порядністю, добросовісним виконанням професійних обов’язків. Діти люблять педагога за материнську турботу, чуйність та лагідність.

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Мельник Є.В..jpg

Вихователь групи: Мельник Євгенія Василівна

В закладі працює з 1987 року, а на даній посаді з 1990 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний гуманітарний університетза спеціальністю «Дошкільна освіта». В березні 2019 року атестувалася на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”. Мельник Є.В. досягла достатнього професіоналізму, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник, проявила себе як вмілий організатор. Педагог креативно підходить до реалізації розвивальних завдань програми «Українське дошкілля», створює простір для використання різних педагогічних технологій. Діяльність вихователя будується на принципах цілісного підходу до інтелектуального розвитку дітей, вона плідно працює по створенню розвивального середовища в групі, поновленні та поповненні педагогічно – доцільного оснащення. Мельник Є.В. активна в громадському житті, багато років є головою профспілкового комітету дошкільного навчального закладу. Вона забезпечує якісне проведення виробничих нарад, вносить на їх розгляд актуальні питання, підготовку необхідних матеріалів, стежить за виконанням прийнятих рішень. Педагог завжди намагається створити позитивний мікроклімат як і в групі, так і в колективі вцілому, вміє встановлювати емоційний контакт з дітьми, колегами та батьками вихованців. Євгенія Василівна – привітна, чесна, вона знаючий та відповідальний фахівець. Добре ім’я заслужила своєю сумлінною працею та щоденним творчим пошуком.

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Сидорчук В.В..jpg

Помічник вихователя: Сидорчук Валентина Володимирівна

В закладі працює на даній посаді з 1985 року. За ці довгі роки роботи проявила себе як відповідальний працівник, надійний помічник своїх вихователів та лагідна, любляча нянечка для малюків. Вона завше витримана, тактовна, толерантна, дотримується етики та моралі, за що і заслужила повагу та любов всіх працівників закладу. Характерними рисами її є щирість, привітність, порядність та відповідальність.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: