ГРУПА “РОМАШКА”

Група “Ромашка”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Ромашка\IMG_0246.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Ромашка\IMG_0235.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Ромашка\IMG_0238.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Ромашка\IMG_0239.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Ромашка\Скан_20160119 (4).jpg

Вихователь групи: Гибайло Галина Володимирівна

В закладі на даній посаді працює з 1979 року. Закінчила Кременецьке педагогічне училище за спеціальністю «дошкільне виховання». Спеціаліст, має педагогічне звання «вихователь – методист». Гибайло Г.В. у професійній діяльності педагог дотримується сучасних методичних вимог щодо організації освітнього процесу з дітьми. Вихователь реалізовує диференційований підхід до вихованців, вивчає і враховує в своїй педагогічній діяльності їх індивідуальні особливості. Педагог завжди намагається створити позитивний мікроклімат в дитячому колективі, вміє встановлювати емоційний контакт і довірчі відносини з малюками та за допомогою розумного керівництва домагається дотримання певних правил. Кожна дитина в групі має змогу розвиватися у властивому їй природному темпі, відчувати себе в групі захищено, спокійно і вільно.Вихователь впроваджує власну систему напрацювань з патріотичного та громадянського виховання дітей старшого дошкільного віку. Вона є автором методичного посібника: «Права передбачають обов’язки» – формування правової культури особистості – невід’ємна складова громадянського та патріотичного виховання дошкільників. Педагог виявляє до кожної дитини чуйність і такт, доброзичливе ставлення до вихованців в поєднанні з необхідною вимогливістю. Батьки поважають її за педагогічну майстерність та материнську любов до їхніх дітей.

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\IMG_0469.jpg

Вихователь групи: Чижикова Лариса Петрівна

Вихователь має повну вищу педагогічну освіту, спеціальність «Дошкільне виховання» за кваліфікацією вихователя дітей дошкільного  віку, вчителя початкових класів. В закладі №3 «Ладоньки» працює з 04 жовтня 2016 року. Лариса Петрівна володіє знаннями передових технологій дошкільної освіти, приділяє велику увагу питанням охорони та зміцнення фізичного здоров’я вихованців, їх повноцінного розвитку, підвищення рухової активності; пріоритету в своїй роботі надає формуванню у дітей навичок самозахисту та безпеки під час виконання фізичних вправ. Педагог весь освітній процес організовує та проводить у формі цікавих сюжетних ігор, які розвивають рухову та ритмічну творчість, дитячу фантазію, наповнюють дитину яскравими позитивними емоціями, формують швидкість та легкість орієнтування у просторі рухових образів. Використання ігрового методу на заняттях підвищує інтерес, довільну увагу дітей, допомагає виконувати рухи у цікавій та доступній формі. Через красу рухів розкривається творча особистість кожної дитини. Розглядаючи особистісні якості педагога, можна зазначити, що їй притаманні увага, доброта. Лариса Петрівна охоче працює з дітьми, активна у встановленні контактів, довірлива, не боїться критики, завжди із зацікавленням ставиться до нових ідей; стримана, працездатна, емоційно зріла, спокійна людина.

Помічник вихователя: Голодько Наталя Анатолівна

В закладі на даній посаді працює з 2016 року. Посада: помічник вихователя дошкільного навчального закладу.В дошкільному навчальному закладі працює з 2016 року. Наталя Анатолівна докладає багато зусиль для створення домашнього затишку та бездоганної чистоти в групі. За період роботи проявила себе як старанний та відповідальний працівник, мудрий порадник, хороший друг та прекрасна людина.

Поважна, мудра і пряма

Наша Наталя Анатолівна,

Чудова мама 

І діти скажуть: «Я горджуся,

Найкраща в світі в нас матуся».

І ми це щиро розділяєм

І Вас безмежно поважаєм.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: