ГРУПА “РОСИНКА”

Група “Росинка”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Росинка\IMG_0206.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Росинка\IMG_0208.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Росинка\IMG_0209.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Росинка\IMG_0210.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Росинка\IMG_0211.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Росинка\IMG_0213.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Росинка\IMG_0215.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Росинка\Скан_20160119 (12).jpg

Вихователь групи: Кулеша Василина Петрівна.

В дошкільному закладі на даній посаді працює з 1984 року. Освіта повна вища. Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю «українська мова та література». «Спеціаліст першої категорії». Кулеша В.П. кваліфікований і творчий педагог, її багаторічна робота характеризується планомірністю, систематичністю та організованістю. В своїй діяльності педагог дотримується сучасних методичних вимог щодо організації освітнього процесу з дітьми раннього віку. Особливу увагу Василина Петрівна приділяє організації спостережень дітьми в природі, формуванню практичних навичок екологічної культури поведінки. Матеріали досвіду Кулеші В.П. сприяють розвитку пізнавальних процесів малюків, збагачують активний словник дітей раннього віку. Діти люблять педагога за лагідність, ніжність, вміння зробити кожен день цікавим корисним і щасливим. Вона виявляє до кожної дитини чуйність і такт, доброзичливе ставлення до вихованців в поєднанні з необхідною вимогливістю. Характерними рисами педагога є відповідальність, врівноваженість, доброзичливість, чесність, порядність.

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Ltybc.r.jpgВихователь групи: Денисюк Тетяна Олександрівна.

В дошкільному закладі працює з 2001 року, на даній посаді з 2013 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог у закладах освіти». «Спеціаліст І категорії». Денисюк Т.О. володіє знаннями основ педагогіки та психології, добре обізнана з інноваційними технологіями розвитку дітей раннього віку. Постійно працює над підвищенням професійного рівня, залучається до участі у методичній роботі: конкурсах, виставках, семінарах, тренінгах, педагогічних радах; вона є членом творчої групи вихователів закладу. Денисюк Т.О. досконало володіє сучасними комп’ютерними технологіями та є автором всіх мультимедійних презентацій. Вихователь поглиблено вивчає тему: «Бережи себе малюк» – формування основ безпеки життєдіяльності дітей, має власні напрацювання по «Тижня безпеки» в дошкільній установі. Користується заслуженим авторитетом та пошаною батьків, наполегливо працює над створенням розвивального середовища та оснащення групи, його естетичного оформлення. Вона тактовна, толерантна, дотримується етики та моралі, за що і заслужила повагу та любов всіх працівників. Педагог має хороші організаторські здібності, відзначається загальною культурою, їй властиві щирість, порядність, відповідальність. Активна у громадському житті, добре ім’я заслужила сумлінною працею, щоденним творчим пошуком.

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Росинка\Скан_20160119 (14).jpg

Помічник вихователя: Очеретович Ольга Василівна.

В дошкільному закладі працює на даній посаді з 2004 року. Ольга Василівна щоденно доглядає за найменшинькими, привчає їх до чистоти й акуратності, годує діток, утримує в чистоті групу та іграшки, супроводжує малюків на розвиваючі заняття. Вона швидко знаходить спільну мову з дітками, проявляє до них м’якість. Відзначається сумлінністю, акуратністю, старанністю, добросердям, терпінням. Вона завжди готова прийти на допомогу вихователю або навіть замінити його на деякий час. Ольга Василівна створює позитивну атмосферу в дитячому колективі, регулює відносини між вихованцями, допомагає вихователю працювати з малюками та їхніми батьками.

З самого ранку до темна

У садочку вже вона

Хто нам постіль прибере?

Хто сніданок принесе?

Наша група тут найкраща

Чисто, світло навкруги

Бо в Очеретович Олі

Десять, а не дві руки?

За те, що діткам помагала,

І одягала, і взувала,

Згадаємо не раз в житті

Ми Ваші руки золоті.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: