ГРУПА “СОНЯШНИК”

Група “Соняшник”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Соняшник\IMG_0225.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Соняшник\IMG_0226.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Соняшник\IMG_0228.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Соняшник\IMG_0229.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Соняшник\IMG_0234.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Соняшник\Скан_20160120.jpg

Вихователь групи: Кость Леся Василівна.

В закладі на даній посаді працює з 1983 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю «вчитель математики». «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «вихователь – методист». Кость Л.В. проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє ефективними формами та методами виховання і навчання дітей, наповнює цікавим змістом усю життєдіяльність дошкільнят у продовж дня. Педагог впроваджує власну систему напрацювань по навчанню дітей «Безпечної поведінки дошкільників у надзвичайних ситуаціях», є автором методичних посібників «Діти і радіація» та «Природні стихійні лиха». Авторськими матеріалами вихователя користуються педагоги дошкільних закладів району, області. Сумлінна, старанна, надзвичайно відповідальна, чуйна людина. Творчий педагог, відзначається високою ерудицією та зразковим моральними якостями, постійно дбає про вдосконалення фахового рівня, користується заслуженою повагою серед колег.

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Оля.jpg

Вихователь групи: Велика Ольга Миколаївна.

В закладі на даній посаді працює з 2010 року. Освіта повна вища, закінчила Кременецький обласний гуманітарно – педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку». У березні 2019 року атестувалася на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст І категорії”. Велика О.М. зарекомендувала себе як відповідальний педагог, завжди готовий виконувати завдання, що потребують використання нетрадиційних підходів. Вона на хорошому рівні взаємодіє з дитячим колективом та враховує індивідуальні особливості дітей, використовуючи методи компетентнісно – орієнтованого підходу до організації освітнього процесу. Під час роботи надає перевагу ігровим методам і прийомам, що сприяє довільному опануванню дітьми необхідними знаннями, набуттю відповідних умінь, навичок, створює умови для повноцінного розвитку. Вихователь багато приділяє уваги розвитку культури українського мовлення дітей, активно застосовує інноваційні форми та технології роботи, вміє зацікавити дітей, домагається ефективного засвоєння знань та вмінь. Вдумливо і змістовно працює з дітьми над питанням морального виховання і при цьому спрямовує та збагачує духовний розвиток дитини дошкільника. Велика О.М. завдяки своїй доброзичливості, чуйності та оптимізму перебуває у центрі уваги дітей, її поважають колеги та батьки вихованців, а діти – люблять педагога. Вихователь приймає  активну  участь  в  житті  дошкільного навчального закладу та громадських заходах міста.

C:\Users\Администратор\Desktop\До нового сайту ДНЗ\Про нас\групи ДНЗ\Соняшник\GVR_z18-.jpg

Помічник вихователя: Логвиненко Наталія Володимирівна.

В дошкільному навчальному закладі працює з 2013 року. Наталія Володимирівна прикладає всі сили для створення затишку та комфорту в групі. За цей короткий період часу роботи проявила себе як прекрасний фахівець, друг, товариш, помічник своїх вихователів, батьків та колег.

Красуня й господиня наша –

Це Логвиненко Наташа.

І затишок і чистоту,

Для діток робить красоту.

Її малята люблять, знаєм,

І всі колеги поважають.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: