ГРУПА “ВЕСЕЛКА”

Група “Веселка”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Веселка\IMG_0316.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Веселка\IMG_0318.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Веселка\IMG_0319.JPG

Вихователь групи: Макарець Наталія В’ячеславівна

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\DNZ_LADONKY_158PIDTRUMKA_ZAXUSNUKIV_2018.jpg

В закладі на даній посаді працює з 1985 року. Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Дошкільне виховання», «спеціаліст вищої категорії».Макарець Н.В. має глибокі знання з педагогіки дітей дошкільного віку, в роботі творчо використовує набутки наукових досліджень, має творчі напрацювання особистого педагогічного досвіду з питань правового виховання дошкільників: «Права людини очима дитини» – формування моральних основ правового виховання. Вона відзначається загальною культурою, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування колег. Педагога характеризує емоційне, доброзичливе ставлення до дітей, вона пишається їхніми досягненнями та успіхами. Наталя В’ячеславівна знає основні нормативно – правові акти в галузі освіти, володіє широким спектром нестандартних форм та методів організації освітнього процесу, постійно працює над удосконаленням своєї професійної майстерності. Вихователь знаходить спільну мову з колегами, вміло організовує роботу з батьками, її батьківський колектив можна сміливо назвати однодумцями. Батьки групи із задоволенням беруть участь в різних заходах: святах, конкурсах, змаганнях. Педагог має активну життєву позицію, їй притаманні гуманізм, духовність, потреба у спілкуванні, відкритість, моральність, критичне ставлення до своїх дій. Вона користується повагою серед колег та батьків.

Вихователь групи: Остапчук Світлана Сергіївна

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\DNZ_LADONKY_156PIDTRUMKA_ZAXUSNUKIV_2018.jpg

В закладі на даній посаді працює з 1999 року. Закінчила Немирівське педагогічне училище за спеціальністю «дошкільне виховання», спеціаліст, має педагогічне звання «вихователь – методист». Остапчук С.С. має хорошу теоретичну підготовку і високу ерудицію, успішно реалізує завдання програми розвитку дітей. Методично вірно здійснює педагогічну роботу, спрямовану на формування гармонійно розвиненої особистості, забезпечує емоційний та психологічний комфорт, оточує кожну дитину любов’ю, увагою і турботою. Вона дуже добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує в роботі індивідуальні особливості своїх вихованців, вміє будувати взаємовідносини з батьками. Батьки поважають педагога, тісно співпрацюють, підтримують її та беруть участь в освітній роботі, забезпечуючи єдність суспільного та родинного виховання. Педагог поглиблено працює над проблемою національно – патріотичного виховання дошкільнят. Вона є автором методичного посібника «Свою любов до Батьківщини всиляю в серденько дитини». Остапчук С.С. створила розвивальне середовище, структурними елементами якого є система розвивальних ігор, серії головоломок, кросвордів та ребусів. Педагог сприяє створенню єдиної системи виховання дитини-дошкільника в дитячому садку та родині. Вона любить свою справу. Характерними рисами Світлани Сергіївни є творчий неспокій, ініціативність, комунікабельність.

Помічник вихователя: Борцова Оксана Віталіївна

В закладі працює на даній посаді з 2013 року. В дошкільному навчальному закладі працює з 2013 року. Оксана Віталіївна прикладає всі сили для створення затишку та комфорту в групі. За цей короткий період часу роботи проявила себе як прекрасний фахівець, друг, товариш, помічник своїх вихователів, батьків та колег. Характерними рисами Оксани Віталіївни – порядність, добросовісність, працелюбність. Колеги, батьки та діти люблять та шанують її.

Мила, добра і привітна,

Її люблять дуже діти.

І старанна, і чудова –

Це ж Оксаночка Борцова.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: