ГРУПА “ЗЕРНЯТКО”

Група “Зернятко”

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Зернятко\IMG_0286.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Зернятко\IMG_0290.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Зернятко\IMG_0291.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Зернятко\IMG_0292.JPG

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Зернятко\IMG_0295.JPG

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Алла 2.2.jpg

Вихователь групи: Демко Алла Миколаївна.

В закладі на даній посаді працює з 1986 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Дошкільне виховання» і здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки і психології, організатора дошкільного виховання, вихователя. «Спеціаліст вищої категорії». Демко А.М. проявляє високий рівень професіоналізму, творчості, ініціативи, має глибокі знання педагогіки та психології дітей дошкільного віку. Педагог приділяє особливу увагу розвитку творчих здібностей дітей засобами дизайн – освіти. Об’єднавши естетичне і трудове виховання Демко А.М. сприяє збагаченню емоційної сфери малюків, розвитку їх інтересів до пізнання світу. Вихователь постійно працює над підвищенням свого професійного рівня шляхом самоосвіти, постійно залучається до участі  у масових заходах: конкурсах, виставках, педагогічних радах, методоб’єднаннях. Педагог завжди серйозно і відповідально ставиться до покладених до неї обов’язків та доручень. Демко А.М. притаманні педагогічна і методична компетентність, ініціативність, творчість. Характерними рисами є: комунікабельність, толерантність, творчість. Вона чуйна, надійна, вимоглива до себе, уважна до дорослих і дітей. Свою просвітницьку роботу спрямовує на розширення й поглиблення уявлень членів родини про сучасні освітні завдання, роль вікових та індивідуальних особливостей дитини в її особистісному встановленні.

C:\Users\Администратор\Desktop\До нового сайту ДНЗ\Про нас\групи ДНЗ\Зернятко\A24A6992-1.jpg

Вихователь групи: Макарова Галина Василівна.

В закладі на даній посаді працює з 1989 року. Освіта повна вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю «педагогіка і психологія (дошкільна)». «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «вихователь – методист». Макарова Г.В. проявляє високий рівень професіоналізму, творчості, ініціативи, має глибокі знання педагогіки та психології дітей дошкільного віку. Методично вірно здійснює педагогічну роботу, використовує особистісний підхід до організації освітнього процесу. Творчо підходить до реалізації завдань Базового компонента дошкільної освіти, систематично цікавиться новинками передового педагогічного досвіду, бере активну участь в його поширення. Макарова Г.В. пріоритетним в роботі вважає взаємодію вихователя з батьками. Педагог намагається створити широкий розвивальний простір, сприятливий для повноцінного буття дитини в сім’ї та в закладі. Свою просвітницьку роботу спрямовує на розширення й поглиблення уявлень членів родини про сучасні освітні завдання, роль вікових та індивідуальних особливостей дитини в її особистісному становленні. Досвід по співпраці з родиною Макарова Г.В. виклала у методичному посібнику «Родинний місточок – сім’я та садочок». Педагог відповідально ставиться до доручень, готовить цікаві доповіді до педагогічних рад, семінарів, допомагає колегам. Галина Василівна характеризується вмінням заряджати енергією дорослих та дітей, захоплювати і зацікавлювати їх. Вона бере активну участь в методичній роботі закладу, є членом творчої групи з питань реалізації завдань пріоритетних напрямків роботи ДНЗ.

C:\Users\Администратор\Desktop\фотогорафії садка\ФОТО садочка\групи ДНЗ\Зернятко\Скан_20160119 (15).jpg

Помічник вихователя: Лящук Валентина Іванівна.

В дошкільній установі на даній посаді працює з 1984 року. Валентина Іванівна за даний час роботи зарекомендувала себе як старанний працівник, який дбає про створення домашнього затишку та комфортного перебування дітей в групі. Вона відповідально ставиться до своїх обов’язків та свочасно виконує всі доручення.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: