Інформація про Всеукраїнське спортивне свято для дошкільнят «Веселі старти в Здолбунівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Ладоньки» 01.06.2021року

       Щоб максимально залучити дітей дошкільного віку до організованих занять фізичною культурою в ЗДО №3 було проведено спортивне  свято «Веселі старти». Свято проводилось з нагоди Міжнародного дня захисту дітей з метою формування у малюків сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом; популяризації здорового способу життя; залучення дітей до ведення активного дозвілля та формування навичок здорового способу життя.

       Свято розпочалося з тематичної руханки «А ти лети-лети, у далекі світи». Дотримуючись протиепідемічних заходів даний комплекс рухових вправ інструктор фізкультури Сардачук О.Ю. провела з малятами кожної вікової групи на їхніх  ігрових майданчиках. Після такої жвавої розминки дітлахи перемістились на майданчик до центрального входу. Тут до справи долучились всі педагоги закладу. Святкова атмосфера створювалась за рахунок декорацій, яскравих атрибутів та обладнання. Веселі флешмоби, аеробіка, ігрові стрейченгі проводились під вдало підібраний музичний супровід, керівником музичним Романчук Л.С.

        А потім були ігри естафети, ігри змагання, ігри конкурси. Позитивних емоцій добавляли і казкові герої, що завітали на спортивне свято до вихованців. Було весело.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: