Організаційна структура

управління  Здолбунівським закладом дошкільної освіти

(ясла-садок)№3 «Ладоньки»

Здолбунівської міської ради

Рівненської області

ДИРЕКТОР ЗАКЛАДУ:  Назаренко Тетяна Леонідівна

В листопаді 1978 року гостинно відчинив свої двері дошкільний навчальний заклад №3  «Ладоньки». І протягом всього часу «золотий» ключик від закладу знаходиться в руках  вимогливого, мудрого керівника і досвідченого педагога, Відмінника освіти України  – Назаренко Тетяни Леонідівни. Має вищу педагогічну освіту. Закінчила РДПІ ім.  Д. Мануїльського  за спеціальністю педагогіка та психологія (дошкільна) і отримала кваліфікацію – викладач дошкільної  педагогіки та психології. Загальний стаж роботи: 50 роки, з них в дошкільному навчальному закладі – 41, на посаді директора закладу – 41 років. Назаренко Тетяна Леонідівна нагороджена  значком «Відмінник освіти України», значком «Відмінник народної освіти УРСР». Назаренко Т.Л. активний учасник засідань методичних об’єднань, семінарів, конференцій в області та районі. 32 роки є керівником методичних об’єднань  завідувачів та методистів району. Колектив, яким керує Назаренко Т.Л. неодноразово нагороджувався грамотами МОіН України, управління освіти районної та обласної райдержадміністрації. У 2003, 2008 та 2014 роках ДНЗ №3 «Ладоньки» посідав призові місця в обласних конкурсах «Кращий дошкільний заклад року», У 2015 році рішенням експертної комісії дошкільний навчальний заклад був визнаний – атестованим з «відзнакою». Назаренко Т.Л. неодноразово друкувалась в професійній пресі, видала посібник «Управлінська діяльність  керівника ДНЗ». Керівник садка – комунікабельна, енергійна, творча, толерантна, активна в громадському житті. Завідувач дошкільного закладу №3 «Ладоньки» користується заслуженим авторитетом серед батьків вихованців, колег та громадськості міста.

ВИХОВАТЕЛЬ – МЕТОДИСТ: Павленко Алла Олексіївна

   Педагог має вищу педагогічну освіту, кваліфікація викладач дошкільної педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню. В дошкільному навчальному закладі № 3 «Ладоньки» працює з 15 січня 2013 року. Загальний педагогічний стаж становить 35 років. За час роботи в системі дошкільної освіти зарекомендувала себе як професійно компетентний педагог, систематично використовує передовий педагогічний досвід, бере активну участь в його поширенні. Павленко А.О. автор власного методичного посібника: «Творимо добру казку» (гармонійний розвиток дошкільників засобами казки) та «Повернімо дітям казку» (стимулювання словесної творчості дошкільників). Вона проаналізувала, узагальнила досвід педагогів – дошкільників  району та уклала методичний посібник за матеріалами районного семінару – практикуму  «Як добре, що Я Людина». Діяльність вихователя – методиста Павленко А.О. направлена на всебічне підвищення професійної майстерності кожного вихователя, на узагальнення і розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу в цілому; її зусилля спрямовані  на створення позитивної атмосфери довіри, взаємопорозуміння та доброзичливості між колегами.

 

СЕСТРА МЕДИЧНА СТАРША: Герасимчук Ганна Іванівна

   Закінчила Рівненське медичне училище за спеціальністю медична сестра. Працює на посаді сестри медичної старшої дошкільного навчального закладу №3 «Ладоньки» з  1985   року. Атестаційна комісія при управлінні охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації присвоїла кваліфікаційну категорію «Вища сестринська справа». Вона добре володіє професійними навиками та знаннями, домагається дотримання санітарно – епідеміологічного режиму. Сестра медична старша знає  основні закономірності розвитку дітей дошкільного віку, їх анатомо – фізіологічні потреби, а також психологічні особливості розвитку дітей в різні вікові періоди. В своїй роботі Герасимчук Г.І. виділяє основні завдання: постійний контроль за станом здоров’я дітей, контроль за якістю та організацією  харчування в закладі, дотримання санітарно – гігієнічних вимог та  дотримання протиепідемічного режиму в дошкільній установі. Ганна Іванівна досконало володіє принципами надання долікарської допомоги та технікою виконання основних медичних процедур та маніпуляцій, знає застосування і принципи роботи медичного обладнання, суворо стежить за системою обліку та звітності, на зразковому рівні веде медичну документацію.

 

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ: Корольова Оксана Миколаївна

C:\Users\Администратор\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\IMG_7876.jpg

Педагог має вищу педагогічну освіту спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика» за кваліфікацію практичного психолога у закладах освіти, вчителя музики, етики, естетики, художньої культури. В закладі дошкільної освіти №3 «Ладоньки» працює з 23 жовтня 2007 року. Оксана Миколаївна проявила себе, як вмілий організатор та обдарований педагог. Вона дбає про підвищення свого фахового рівня, постійно цікавиться новинками передового досвіду та інноваційними технологіями, поглиблено працює над темою «Казкотерапія». Психолог акцентує увагу на здібностях дітей, виявленні обдарованості та створенні умов для їх розвитку. Педагог намагається максимально врахувати, зберегти і розвинути особистісну своєрідність кожної дитини. Оксана Миколаївна на належному рівні здійснює психолого – педагогічну просвіту. Вона привертає увагу батьків до власної дитини, допомагає зрозуміти вирішальне значення дошкільних років в розвитку особистості, ролі батьків у формуванні базисних якостей малюків. Корольова О.М. – високоосвічена, працьовита, порядна людина. Вона активний учасник обласних семінарів, районних методичних об’єднань, організатор свят та розваг в дошкільному навчальному закладі. Користується повагою в колективі за високу культуру, лагідність, уміння налагоджувати контакти з усіма колегами.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: