ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ у період карантину

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно залишити дитину вдома, звернутися до сімейного лікаря, прийняти міри самоізоляції та обов’язково попередити вихователя групи.
 2. Завжди надавайте вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.
 3. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.30 до 8.30, зберігаючи соціальну дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей в громадських місцях.
 4. Ранковий прийом дітей здійснюється вихователями на території ЗДО (на майданчиках вікових груп). Вранці  проводиться температурний скринінг. Діти з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками респіраторних захворювань будуть відсторонені.
 5. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках з покритими носом та ротом, відповідно до карантинних вимог.
 6. Попередьте вихователя, якщо у вашої дитини можливі алергічні реакції на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.
 7. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, ґаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо), окрім особистих речей та засобів гігієни: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір.
 8. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо). 
 9. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ЗДО (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт закладу,  сторінку Вашої групи в Viber, де буде розміщено актуальну інформацію.
 10. Інформацію підготувала:
 11. сестра медична Кот  М.Р.
Поділіться цим дописом у соціальних мережах: