Свята і розваги

Свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей дошкільного віку

Свято – це урочиста подія, що об’єднує людей спільністю переживань, емоційним настроєм, створює особливе відчуття, яке ми називаємо святковим. Словом «свято» пояснюється, як «день присвячений видатним подіям, традиціям, датам».

Свято у дошкільному закладі – це радість, урочистість, веселощі, що поділяють і дорослі, і діти. Воно входить у життя дитини яскравою подією та залишається у пам’яті надовго. А ще свята та розваги поєднують в собі різні види мистецтва.. Підготовка і проведення дитячого дозвілля служать моральному вихованню дітей: вони об’єднуються спільними переживаннями, у них виховуються основи колективізму; твори фольклору, пісні, вірші про Україну, природу, працю формують патріотичні почуття; участь у святах і розвагах виховує у дошкільнят дисциплінованість, культуру поведінки тощо. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів. Свята та розваги, які проводяться в дитячому садку дають малятам велику втіху та радість.

Найочікуваніші свята в дитячому закладі – новорічні. Білосніжна чарівниця Зима приносить дітлахам багато радості та задоволення від зустрічі із цими чудовими святами. Звичайно ж, діти чекають їх з нетерпінням. До них ретельно, з бажанням, усмішкою, піднесеним настроєм готуються: прикрашають садочок, роблять подарунки, вивчають пісні,вірші та таночки… Та найбільше подобається нашим вихованцям – прикрашати ялинку, а потім милуватися її красою під час свята разом із своїми рідними та друзями. Бо свято це радісне, цікаве, пізнавальне для них. І вони обов’язково будуть героями, і потраплять у зимову казку. Для кожної дитини воно стає незабутнім, бо всі вихованці дошкільних груп мають змогу розкривати свої акторські таланти на сцені святкової музичної зали. Завершенням новорічного свята є чарівництво, в результаті якого перед дітьми з’являються подарунки. Здивування! Радість! Захват!.

А нам, працівникам дошкільного закладу просто приємно створювати для діточок казку, адже дитинство – це єдиний правильний стан людини, адже дитинство – це синонім щастя.

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: