Тиждень безпеки дорожнього руху «Абетка дорожнього руху».

     У сучасній освітній системі питання охорони життя, збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування в них умінь, навичок безпечної поведінки у предметному, природному, соціальному довкіллі є одним із пріоритетних. Оскільки саме від фундаменту, закладеному в дитинстві, залежить майбутнє повноцінне і щасливе життя вже дорослих  громадян нашої держави. Важливою складовою безпеки життєдіяльності людини є правила поведінки під час дорожнього руху, недотримання  яких призводить до страшних наслідків. На сьогодні високий рівень дитячого дорожньо-транспортного травматизму  та значна кількість смертельних випадків викликають серйозне занепокоєння. Ця проблема є доволі актуальною в соціально-психологічному аспекті і потребує пошуку ефективних шляхів розв’язання.

       З метою здійснення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму та в зв’язку із збільшенням кількості дорожньо-транспортних пригод,   формування у дітей навичок безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, було  проведено тематичний Тиждень «Абетка дорожнього руху».

     В ході  Тижня безпеки дорожнього руху  цікаво пройшли заняття в  дошкільних групах  нашого закладу. Які  проводились згідно плану, і були яскравими, веселими,  насиченими, з казковими героями, веселими іграми, загадками і ребусами. Результат – стійкі знання, набуті вміння та навички з питань правил дорожнього руху.

   Вихователями було організовано  перегляд мультфільмів, відеороликів, презентацій: «Робокар Поллі», «Зупинись, дорога», «Правила розумного пішохода», «Смішарики. Азбука безпеки», що позитивно впливало на якість освітньої роботи з малюками.  Рухливі ігри –  «Горобчики та автомобілі», «Світлофор», «Дозволено-недозволено», «Попереджувальні дорожні знаки», «Вулиця і пішоходи», «Подорож на автомобілі», «Червоний, жовтий, зелений» не тільки сприяли закріпленню знань про правила дорожнього руху, а й привчали до неухильного їх дотримання.

    Педагоги послідовно проводили освітню роботи з дітьми щодо усвідомлення ними неприпустимості порушень дорожньої дисципліни та розуміння небезпеки їх наслідків. Всі заходи висвітлювалися в соціальних мережах.  Вихователькою Денисюк Т.О. було складено  і презентовано відеоролик «Правила дорожнього руху» з фотоматеріалів просвітницьких заходів, що проводились в ЗДО.

 

Поділіться цим дописом у соціальних мережах: